CHYSTÁTE SE UZAVŘÍT HAVARIJNÍ POJIŠTĚNÍ?

V tomto článku se dozvíte co je havarijní pojištění.

Havarijní pojištění
slouží ke krytí rizika škod, které vzniknou při havárii, krádeži, živelné události nebo také při vandalismu. Některá rizika vyžadují i připojištění, jako např. pojištění čelního skla, pojištění zavazadel, pojištění úrazu přepravovaných osob apod.

Havarijní pojištění je často součástí celkového pojištění vozidel, ale není povinné. Slouží převážně jako ochrana automobilu proti škodám, které způsobí:
•    živly
•    vzniklé v důsledku havárií
•    vzniklé při krádeži
•    vzniklé při vandalismu
•    vzniklé při neoprávněném použití vozidla

Havarijní pojištění kryje tedy škody, vzniklé při vámi zaviněné havárii, na vašem autě. Pokud je nehoda zaviněna druhou osobou, jsou škody na vašem autě placeny z jejího povinného ručení. Havarijní pojištění je určeno pro vozidla registrovaná v České republice.

V dnešní době si již můžete sjednat i havarijní pojištění online – tedy s výjimkou historických vozů. Na internetové stránce dané pojišťovny naleznete online kalkulátor pojištění, a díky němu si můžete vypočítat, kolik vás bude toto pojištění stát a pokud vás nabídka zaujme, rovnou si pojištění můžete i online sjednat. Některé pojišťovny vám nabídnou i slevy v případě, že pojistíte více automobilů najednou nebo pokud si uzavřete havarijní i povinné ručení naráz. Některé pojišťovny vám ještě nabídnou komplexní balíček, kde k povinnému a havarijnímu pojištění přidávají ještě další různá připojištění na komplexnější ochranu vašeho vozidla.

Pokud se chystáte uzavřít toto pojištění, určitě navštivte web e-pojisteni.cz, kde si můžete porovnat nabídky několika pojišťoven.

Zkopírujte a vložte kód níže..
Email a IM
WWW kód
Fóra
Dobré pojištění

Přidejte prosím komentář

 

Nejnovější komentáře
Poslední vyhledávané
O webu Havarijní Pojištění

Titulek: Havarijní pojištění
Popis: Poskytujeme základní informace o havarijním pojištění, jeho výhodách a nevýhodách. Dále nabízíme srovnání pojišťoven nabízející tento druh pojištění.
Slova: havarijní pojištění, pojištění, auto, pojištění auta, pojištění havárie

OVB Allfinanz
Nechte si navrhnout havarijní pojištění na míru vašeho automobilu.
Doporučujeme
Měsíční dálniční známka

Měsíční dálniční známka: Komfortní a Výhodná volba pro Vaše Cestování.