Co je Havarijní pojištění

Havarijní pojištění

Pokud se ptáte co je Havarijní pojištění, tak jste zde správně. Udělal jsem si průzkum a myslím že jsem dal dohromady užitečné a přesné informace.

Tento typ pojištění si sjednáváme u mnoha českých pojišťoven. Obvykle se havarijní pojištění vztahuje na následující situace. Nejčastěji pomůže kompenzovat škody vzniklé odcizením vozidla, a nebo havárií vozidla. Všichni dobře víme že při havárii vyplňujeme a podepisujeme dokumenty, které slouží jako podklady pro naše pojišťovny. Můžeme také říci že havarijní pojištění se obvykle vztahuje na pokrytí škod vzniklých na vozidle v důsledku vandalismu a nebo živelných pohrom jako jsou povodně, pád stromu na auto a mnohé další.

Obecně platí že pojišťovna nám uhradí částku, kterou osobně způsobím a jsou zapříčiněny mojí vinou. Mé havarijní pojištění také kryje škody způsobené na mém automobilu.

U havarijního pojištění je zvláště důležité jaká je kvalita služeb pojišťovny a jak rychle probíhá likvidace škod. Výška pojitného tedy není tím nejdůležitějším. Díky online srovnání havarijního pojištění si můžeme docela snadno vybrat nejvhodnější pojišťovnu právě pro nás.

Pro uzavření havarijního pojištění bývá běžně třeba aby pojišťovací expert viděl Vaše auto buď fyzicky na pobočce pojišťovny a nebo nafocené a fotografie poslané přes internet.

Zkopírujte a vložte kód níže..
Email a IM
WWW kód
Fóra
Dobré pojištění

Přidejte prosím komentář

 

Nejnovější komentáře
Poslední vyhledávané
O webu Havarijní Pojištění

Titulek: Havarijní pojištění
Popis: Poskytujeme základní informace o havarijním pojištění, jeho výhodách a nevýhodách. Dále nabízíme srovnání pojišťoven nabízející tento druh pojištění.
Slova: havarijní pojištění, pojištění, auto, pojištění auta, pojištění havárie

OVB Allfinanz
Nechte si navrhnout havarijní pojištění na míru vašeho automobilu.
Doporučujeme
Měsíční dálniční známka

Měsíční dálniční známka: Komfortní a Výhodná volba pro Vaše Cestování.