Jak na havarijní pojištění

Potřebujete pojištění, které vyrovná vaše finanční ztráty v případech jako je odcizení auta, havárie či živelní událost? Právě pro takové případy je zde havarijní pojištění.

Právě ono havarijní pojištění pokrývá následky ukradení vašeho auta, vandalismu, havárií a již zmiňovaným živelním událostem. To znamená, že majitel auta je zabezpečen proti všem rizikům, která ho mohou v souvislosti s jeho vozidlem potkat.
Cena havarijního pojištění je závislá na tom, na jak velkou částku si chcete nechat auto pojistit. Navíc návrh kalkulace, návrh smlouvy, prohlídka vozidla a další služby pojišťovacího makléře jsou zdarma.

Kdy má havarijní pojištění smysl?

Pokud si někdo pořídí nové drahé auto, určitě nebude chtít, aby se mu jakýmkoliv způsobem něco stalo. U aut se havarijní pojištění vyplatí přibližně do 5-6 roku stáří, u obzvláště drahých aut i déle. Pokud však auto je starší a není tak cenné, pro majitele se spíše vyplatí pojistit ho pouze na nějakou kombinaci rizik.

Pořízení havarijního pojištění můžeme zvýhodnit, pořídíme-li si ho jako doplněk k povinnému ručení. Většina pojišťoven nabízí tento „balíček“ za výhodných podmínek.
Havarijní pojištění lze sjednat pohodlně přes internet, kde si také můžete porovnat různé pojišťovny a přijít tak na nejlepší a nejvýhodnější řešení.

Doplňková připojištění k havarijnímu pojištění:

-pojištění čelního skla nebo všech skel vozidla
-pojištění osob ve vozidle
-pojištění zavazadel
-úhrada nákladů za zapůjčení náhradního vozidla
-pojištění asistenčních služeb

Pokud se rozhodnete si havarijní pojištění sjednat, je samozřejmě na vás, jakou výši spoluúčasti si zvolíte, pro která rizika se rozhodnete či jak vysoký limit pojistného plnění si vyberete.I když je ale havarijní pojištění nepovinné, měl by ho zvážit každý vlastník automobilu, neboť nikdy nevíte, co se může stát a je lepší být na vše připraven.

Zkopírujte a vložte kód níže..
Email a IM
WWW kód
Fóra
Dobré pojištění

Přidejte prosím komentář

 

Nejnovější komentáře
Poslední vyhledávané
O webu Havarijní Pojištění

Titulek: Havarijní pojištění
Popis: Poskytujeme základní informace o havarijním pojištění, jeho výhodách a nevýhodách. Dále nabízíme srovnání pojišťoven nabízející tento druh pojištění.
Slova: havarijní pojištění, pojištění, auto, pojištění auta, pojištění havárie

OVB Allfinanz
Nechte si navrhnout havarijní pojištění na míru vašeho automobilu.
Doporučujeme
Měsíční dálniční známka

Měsíční dálniční známka: Komfortní a Výhodná volba pro Vaše Cestování.